Karriere Myjump Nord 2019-03-05T23:47:58+00:00

KARIERA

MYJUMP posiada już trzy hale trampolinowe w Berlinie i jedną w Erfurcie. Teraz we Frankfurcie zostanie otwarta kolejna hala, a my szukamy właśnie ciebie!

MYJUMP oferuje naszym gościom możliwość zabawy na trampolinach przez cały rok! Oprócz obiektów sportowych, wszystkie obiekty oferują również szeroki wybór opcji gastronomicznych i mogą być zarezerwowane na imprezy takie jak urodziny dzieci czy imprezy szkolne.

Dla naszego nowego parku trampolinowego MYJUMP i wewnętrznego placu zabaw we Frankfurcie nad Odrą szukamy zmotywowanego i zaangażowanego kierownika obszaru (m/f). Podejmij wyjątkowe wyzwanie i przejmij odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie MYJUMP Frankfurt (nad Odrą), którego otwarcie planowane jest na grudzień 2018 roku.

Twoje zadania:
Jako zmotywowany kierownik regionu jesteś odpowiedzialny za zapewnienie naszym gościom przyjemnego pobytu.
Uważamy, że otwarta, jasna komunikacja i atmosfera, w której praca jest zabawą, są kluczem dla wspólnego i trwałego sukcesu. Poza rekrutacją, planowaniem i szkoleniem naszych pracowników,odpowiadasz również za zabawę i bezpieczeństwo naszych klientów oraz zapewniasz gościom niezapomnianych wrażeń podczas skoków.

Twój profil:
Zdajesz sobię sprawę z tego, jak ważny dla osiągnięcia sukcesu jest duch pracy zespołowej, i zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby optymalnie wspierać, motywować i rozwijać talenty naszych pracowników. Wyróżniają Cię: poczucie wysokiego standardu pracy, ambitny, inspirujący charakter oraz zorientowanie na obsługę klienta.
Jest rzeczą oczywistą, że celem Twojej pracy jest fakt, że centrum zawsze wygląda perfekcyjnie, standardy bezpieczeństwa są przestrzegane, a procesy we wszystkich obszarach są poprawne, ponieważ tylko w ten sposób możemy zagwarantować to, co oznacza nasz JUMP: fantastyczne i bezpieczne doświadczenie dla młodych i starszych!

Oczekiwania:
Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe (Uni/szkoła wyższa) lub wykształcenie w dziedzinie sportu, fitness, wypoczynku, hotelelarstwa lub handlu detalicznego.
Najlepiej, jeśli masz już pewne doświadczenie zawodowe i doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Musisz nas przekonać swoim usystematyzowanym i zorientowanym na usługi myśleniem, silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi, zorientowaniem na zespół oraz wysokim stopniem inicjatywy i zaangażowania. Chęć pracy również w godzinach wieczornych i w weekendy jest obowiązkowa.

Oferujemy:
Czeka Cię bardzo zmotywowany i przyjazny zespół z płaską hierarchią oraz dużo zabawy. Satysfakcjonujące, zorientowane na wyniki wynagrodzenie z atrakcyjnymi perspektywami rozwoju jest dla nas rzeczą oczywistą.

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat, elastyczny nawet wieczorem i w weekendy
Rozpoczęcie działania: natychmiast.

Kontakt:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy o przesłanie szczegółowej aplikacji z życiorysem, zdjęciem, certyfikatami, datą rozpoczęcia pracy i oczekiwaniami płacowymi:

najlepiej pocztą elektroniczną: britta.lorenz@myjump.de

lub pocztą: Jump Betriebs GmbH

GF Britta Lorenz
Horster King Str. 11-13
13439 Berlin

„MYJUMP zaprasza młodych i starszych na skakanie na trampolinie przez cały rok. Oprócz parku trampolin, nasza hala oferuje również usługi małej gastronomii – wybór potraw i napojów. Sportowcy, dzieci i rodziny – zapraszamy wszystich w odwiedziny, aktywne spędzenie czasu oraz chwilę wypoczynku! Ponadto oferujemy imprezy takie jak imprezy urodzinowe dla dzieci, wyjazdy klasowe oraz kursy skoków!
W grudniu otworzymy naszą nową halę we Frankfurcie nad Odrą – to tam potrzebujemy Twojej pomocy!

Twoje zadania
Jako pracownik serwisowy będziesz wspierał naszych kolegów przy ladach, w kuchni i przy trampolinach na wszystkich polach związanych z opieką nad goścmi.
Są to m.in.
– Wsparcie gości w samoobsługowej gastronomii
– Porady dotyczące naszych ofert
– Telefoniczna obsługa klienta (np. przyjmowanie rezerwacji)
– Utrzymywanie czystości
– Nadzór nad gośćmi trampoliny (Jumpwache)
– Licznik przygotowania SB
– Proste czynności kuchenne

Twój profil
Poszukujemy zmotywowanych, odpowiedzialnych pracowników, którzy chcą pracować w wyjątkowej atmosferze. Rzetelność w pracy oraz uprzejmne, miłe podejście dla odwiedzających to cechy, które cenimy najbardziej. Konieczna jest dyspozycyjność do pracy również w weekendy i święta. Doświadczenie jest mile widziane, ale nie obowiązkowe.

Oferujemy
Można oczekiwać dynamicznego, radosnego zespołu i niezwykłego środowiska pracy.

miejsce pracy
MYJUMP, Böttnerstr. 4, 15232 Frankfurt (Oder)

data rozpoczęcia
Od teraz

formularz
Mini praca, staż studencki, praca w niepełnym wymiarze godzin, praca w pełnym wymiarze godzin

Jesteś zainteresowany?
Zgłoś się i prześlij nam e-mail z krótkim listem motywacyjnym, życiorysem i zdjęciem na adres jobs@beachberlin.de.”